درباره ما

گروه تجاری شارلوت از سالها پیش در دنیای تجارت مشغول به کار بوده و نمایندگی انحصاری برندهای مشهور و معتبری از جمله ریواکیس آلمان، دوراسل، انرجایزر، فیلیپس، متالتکس ایتالیا و ... را در زمینه واردات، توزیع و خدمات پس از فروش در اختیار داشته است. گروه تجاری شارلوت بر مبنای سالها تجربه در زمینه عرضه کالای باکیفیت بالا و آشنایی و تخصص با کالاهای استاندارد در سطح بین المللی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مطلوب شروع به تولید کالا تحت نام تجاری KULE با بهترین کیفیت ممکن در زمینه انواع کیف های لپ تاپ، کوله پشتی، کیف دستی، کیف لوازم جانبی، کاور لپ تاپ و تبلت، کیف هارد، نظم دهنده های خودرو و ملزومات سفر نموده است.

کیفیت محصولات ما

استفاده از بهترین متریال های موجود، نظارت بر کلیه مراحل تولید و دوخت توسط متخصصان این حوزه، کنترل کیفیت محصولات، تولید مدل های متنوع با در نظر گرفتن استادندارهای بین المللی و به روز و تضمین کیفیت و کارایی همواره جزو خط مشی ها و دستورالعمل های این گروه تجاری بوده و خواهد بود.

مخاطبین ما از ایام دور وهمیشه همواره به دنبال کیفیت، دوام بالا، کالای استاندارد، طراحی منحصر بفرد، زیبا، مدرن و درخور بوده اند. تلاش و هدف ما همواره بر این است که محصولاتی کاملا منطبق بر خواسته های مخاطبین و همراهان همیشگی مان در اختیارشان قرار دهیم.

کلیه محصولات برند KULE با افتخار تولید ایران می باشند و توسط تیم هورتیس که از زیر مجموعه های گروه تجاری شارلوت می باشد طراحی می گردند.